آخرین گرافیک های طراحی شده

طراحی های انجام شده بنا به درخواست و نظرات مشتری و متناسب با فضا و موضوع نرم افزار می باشد. طراحی های متریال نیز در برنامه انجام هستند که به زودی اینجا قرار خواهند گرفت.

نرم افزار مدرسه مهربانی


«لینک دانلود نرم افزار مدرسه مهربانی»

این نرم افزار با مخاطب هدف دانش آموزان سه مقطع با محور محتوایی مسائل تربیتی و علمی طراحی شده است. مدرسه مهربانی شامل جزئیات بسیاری همچون امکان درج نظر، لایک، پرداخت آنلاین و شارژ اپ، رتبه دهی کاربرها و مطالب، ارسال انواع نوتیف و ... می باشد.


نرم افزار همایش ملی فصل وصل 95


نرم افزار مدیریت و اطلاع رسانی همایش (که در نصرآبادی اپس در حال توسعه می باشد) به پیشنهاد تیم نصرآبادی اپس جهت استفاده در همایش ملی فصل وصل 95 ویژه سازی شد که برخی از صفحه های آن در ادامه آورده شده است.

طراحی جدید نرم افزار گنج - ضبط تاریخ شفاهی


پس از استفاده های اولیه از نسخه اول نرم افزار گنج و با اضافه شدن قسمت هایی مانند ارسال سوژه های تصویری و تغییرات گالری، اضافه شدن آموزش ها و .. گرافیک جدید با رنگ بندی جدید و تغییرات در تجربه کاربری طراحی شد. (دانلود نرم افزار گنج)

طراحی اول نرم افزار گنج - ضبط تاریخ شفاهی


صفحه های مختلف نرم افزار گنج که به سفارش دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی توسط تیم نصرآبادی Apps توسعه داده شده است. شامل صفحه ضبط، ثبت اطلاعات سوژه و آرشیو و ...

طریق الحسین - ملزومات سفر اربعین


نرم افزاری بسیار کاربردی که به صورتی خلاصه و مفید تمام وسایل و نکات پیاده روی اربعین را به زائرین گوشزد می کند. (لینک دانلود نرم افزار)

آموزش زبان عربی - ویژه پیاده روی اربعین


این نرم افزار با هدف کمک به ایجاد ارتباط بین زائرین کربلا و خادمین پیاده روی اربعین، برای اربعین 1394 طراحی گردید. یکی از ویژگی های سختی طراحی، جزوه بودن محتوا و نداشتن قالب یکسان جهت طراحی بود. (لینک دانلود نرم افزار)

نرم افزار مشاهدالعشاق (زیارت مجازی مناطق عملیاتی)


نرم افزار مشاهد شامل تصاویر 360 درجه در قالب پانورمای تعاملی از مناطق عملیاتی جنوب کشور می باشد که سال 92 با حمایت سازمان سراج تولید شده است. این کار فاخر شامل مولتی مدیا، وب سایت و نرم افزار موبایل است که افتخار طراحی گرافیک اپلیکیشن آن به تیم ما تعلق گرفت. (لینک دانلود نرم افزار)

نرم افزار منتظر (خدمات مشاوره و محتوایی)


«لینک دانلود نرم افزار منتظر»

نرم افزار منتظر ارائه دهنده ی مجموعه ای از خدمات موسسه فرهنگی منتظران منجی را ارائه می دهد. خدماتی همچون مشاوره آنلاین، پخش زنده مراسم، محتوای جلسات و کلاس های آموزشی و نیز قسمت نظرسنجی و مسابقه از امکانات فعلی آن می باشد.


نرم افزار اربعین مصور


«لینک دانلود نرم افزار اربعین مصور»

این نرم افزار با هدف تسهیل شرکت در مسابقه عکاسی از واقعه اربعین و همچنین ارائه خدمتِ ویرایش و طراحی شعار بر روی عکس ها طراحی و توسعه داده شد.


نرم افزار سنا (سامانه نظارت و خدمات اربعین)


«لینک دانلود نسخه اندروید نرم افزار»

«لینک دانلود نسخه IOS نرم افزار»با همکاری شرکت پیشرو سامانه آراد، نرم افزاری ویژه ارائه خدمات ویژه در حوزه اربعین، از جمله خرید ملزومات و یا مشارکت در ارائه خدمات تهیه و در دو نسخه منتشر گردید.


گلچینی از لوگوهای طراحی شده

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

سفارش گرافیک (اپلیکیشن، سایت و ...)

با ما تماس بگیرید تا به کمک یکدیگر طرحی که برای محصول خود مدنظر دارید را دقیقا شفاف نموده و به بهترین شکل ممکن برای شما طراحی گرافیکی نماییم.

ثبت سفارش گرافیک

مشترک شوید


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و همچنین از آخرین اخبار ما آگاه شوید.
تیم نصرآبادی اپس نیز برای شما خبر های مهم و جذاب در حوزه گرافیک نرم افزارهای تلفن همراه را تهیه کرده و برایتان بدون اسپم بودن محتوا ارسال می کند.