از قبل توسعه تا انتهای انتشار
تجربه های ما در اختیار شماست


همه ی تجربه های کوچک و بزرگمان در پروژه های شخصی و یا سفارشی را برای پروژه شما، ویژه سازی نموده و تقدیم شما خواهیم کرد.
لذتی بالاتر از انتقال تجربه نیست!

با ما بیشتر آشنا شوید مشترک تجربه ها شوید

چکش کاری طرح و ایده

همه چیز از نقد شروع می شود

ما قبل از آنکه تولید کننده نرم افزارهای تلفن همراه باشیم، به تست و بررسی آن ها پرداخته ایم. طرح های نرم افزاری شما را به خوبی بررسی خواهیم کرد و در کنار نمونه های مشابه داخلی و خارجی محک خواهیم زد.

نمونه سازی اولیه

sketch and prototyping

قبل از شروع یک پروژه نرم افزاری،کسب تجربه ی برخورد اولیه با نرم افزاری که در انتها دریافت خواهید کرد، مطمئنا برای شما راهنما خواهد بود. با نمونه سازی اولیه از طرح نرم افزاری و ایده های شما، کمکتان خواهیم کرد تا با دقت و کیفیت بیشتری نرم افزارتان را تجسم نموده و در مورد آن تصمیم گیری نمایید.

تست و بررسی نرم افزار

App Testing

ما در تیم کوچک مان، از یک سال قبل از شروع توسعه اندروید تجربه ای بی نظیر در تست نرم افزارها داشته ایم. افتخار مشاوره، کارشناسی و بررسی خیلی دقیق نرم افزارهای اندروید و آی او اس برای یکی از فعال ترین سازمان های فعال در این حوزه تجربه ای عمیق را برای ما به جا گذاشته است که آن را نیز در اختیار شما قرار می دهیم.

رفع عیوب فنی

Bug Fixing

همان طور که احتمالا شما نیز این تجربه سخت را داشته اید، دیباگ کردن پروژه ها در بسیاری از موافق بسی انرژی بر و خسته کننده است. در کدنویسی و امور فنی نیز مانند بقیه امور همراه شما هستیم و اگر لازم بدانید دست به کد خواهیم شد.

نرم افزار به عنوان خدمت

Software as a Service

Software As a Service یا همان ارائه خدمات در قالب نرم افزار که اکثرا سمت پنل های وب و به کمک نرم افزارهای موبایلی به کاربران ارائه می شوند، روز به روز در حال گسترش هستند، چرا پروژه شما این مسیر را طی ننماید؟

نرم افزارهای نیتیو و ابری

پیشنهاد بهینه ترین راه حل ها

هر نرم افزار و یا خدمت الکترونیکی، به مقتضای فرضیات ابتدایی آن باید با راه حل اصلی و بهترین تکنیک ها پیاده سازی شود. در کنار شما خواهیم بود تا بهترین انتخاب ها را داشته باشید.

درخواست مشاوره تخصصی

برای شروع کافی است طرح و ایده کلی خود را مطرح نمایید و یا فایل RFP یا پروپوزال خود را ارسال بفرمایید.

همچنین می توانید به ما ایمیل بزنید: hmnasrabadi{@}gmail[.]com

سفارش بدهید

مشترک تجربه ها شوید!

ما معتقد هستیم لذتی بالاتر از انتقال تجربه نیست. در مطالبی هرچند کوتاه سعی می کنیم آنچه را آموخته ایم، در حد توان به شما منتقل نماییم.

با عضویت در خبرنامه، مطالب و موارد مفید جهت مطالعه و یا استفاده در پروژه های تجاری و شخصی برای شما ایمیل خواهد شد.